شرایط و ضوابط استفاده از سایت

استفاده از فروشگاه سایت «amerischool»  به معنی آگاهی و توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

 • خرید محصول و خدمات از این سایت اینترنتی بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
 • نمونه سوال ها و آزمون آنلاین در این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى کاربران و آماده شدن بیشتر هنرجویان رشته های مختلف فنی و حرفه ای عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این سایت بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت برای مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی amerifard@yahoo.com  درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه کتبی اخذ نمایید.
 • اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی نمونه سوال ها و خدمات  ارائه شده به صورت خلاصه و کلی بوده و این سایت به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.
 • فروشگاه سایت «همیارتست» مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که میتواند ناشى از عوامل ناخاسته خارج ازحوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت ،وقفه های بانکی، مسائل مخابراتى ، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

تبصره- در صورت واریز وجه و عدم دریافت فایل های خریداری شده،  برای رفاه حال کاربران گرامی مدیریت سایت خود را ملزم میداند که در حد امکان نسبت به ارسال فایل های خریداری شده به وسیله  ایمیل یا تلگرام برای کاربر ، اقدامات لازم را انجام دهد

 • تمام ابزاری که در این آموزشگاه اینترنتی در ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش باشد.
 • ارتباط این سایت اینترنتی باکاربران ازطریق hamyartest.ir  فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) برقرار می گردد.
 • فروشگاه اینترنتی سایت همیارتست به هیچ وجه اطلاعات منحصربفرد کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.
 1. شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی همیارتست www.hamrahtest.ir به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

 • فروش محصولات بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی «همیار تست» درج نموده است.
 • ارزش محصولات سفارش داده شده، طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود.
 • بعد از اتمام موفقیت آمیز فرایند خرید در فروشگاه اینترنتی «همیارتست» خرید شما از طریق پست الکترونیکی به آدرس ایمیلی که در قسمت اطلاعات ثبت کرده اید، ارسال خواهد شد.

تبصره 
کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به ‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

 1. شرایط تحویل کالا

ارسال محصول در این فروشگاه تنها از طریق دانلود فایل است و هزینه پست و ارسال ندارد

توجه:

 • «نمونه سوال های تستی» صرفا به منظور آماده شدن بیشتر هنرجویان رشته های فنی و حرفه ای برای شرکت در آزمون های مختلف آماده شده است.
 • کاربر نباید در سایت ( بخش گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند.
 • چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.